Подушечки для кілець

Відображати:
Сортування
p 3
Нежная и очень красивая подушечка для колец украшенная роскошным кружевом и россыпью маленьких цветов непременно украсит Ваше торжество ...
Цена:420 грн.
p 1
Очень нежная подушечка для колец украшена французским кружевом  "шантильи" и маленьким ангелочком ...
Цена:420 грн.
p 2
Очень красивая подушечка для колец украшенная кружевом макраме и роскошным атласным бантом  дополнит церемонию обмена кольцами и незабываемо украсит Ваше торжество ...
Цена:420 грн.
p 4
Нежная подушечка для колец с использованием тоненького кружева " шантильи" украшена ручной вышивкой стеклярусом и бисером ...
Цена:420 грн.
p 5
Подушечка для колец в стиле рустик подойдет для церемонии на природе или тематической церемонии в народном стиле.Выполнена подушечка  из мешковины ,контрастного кружева и полевых цветов ...
Цена:420 грн.
p 6
Очень нежная подушечка для колец выполненная  в стиле "бохо" непременоо украсит Ваше торжество на природе, или в любой другой локации.Подушечка выполнена из атласа и украшена россыпью маленьких цветов и ручной вышивкой бисером и стеклярусом ...
Цена:420 грн.
ПОДУШЕЧКА ДЛЯ КІЛЕЦЬ – КУПИТИ В МАГАЗИНІ Красна Панна
 
Обручки – це найважливіший атрибут весільного торжества. Саме вони є головною ювелірною прикрасою в житті: кожна дівчина мріє зустріти того єдиного, який подарує їй кільце, так само як і всі хлопці протягом життя шукають ту неповторну, якою захочуть зробити цей чарівний подарунок.
 
Весільні обручки – це символ любові та обіцянка вірності один до одного. До тих пір, поки вони не займуть своє місце на безіменному пальчику, їм потрібне гарне місце для зберігання і тут свою роль займає такий весільний аксесуар як весільна подушечка для кілець, адже справжня коштовність не може перебувати, де завгодно, вірно?
 
Подушечка для кілець – це саме той красивий весільний аксесуар, на якому зберігаються обручки до того моменту, як молоді офіційно стануть родиною. Незважаючи на своє маленьке функціональне призначення, без цього милого аксесуара не обходиться жодне весільне свято!
 
Важко повірити, але в давнину подушечки для кілець могли дозволити собі лише багаті люди дворянського походження, оскільки вони вважалися символом розкоші та багатства. Ці аксесуари виготовлялися з дорогих тканин, обов'язково білого кольору, таких як атлас або парча, розшивалися золотими нитками та дорогоцінним камінням і тим самим підкреслювали високий соціальний статус наречених. Сьогодні дозволити собі цей вишуканий аксесуар можуть абсолютно всі бажаючі, та й обмежень у кольорі вже немає – все залежить тільки від смакових уподобань молодят та стилю їхнього весілля.
Подушечки можна пошити з будь-яких тканин: атласу і тафти, аж до мішковини, яка, до речі, буде ідеальним матеріалом для весілля в стилі Рустик або Бохо. , кристалів, намистин, квітів і багато чого іншого.
 
Вибирати цей аксесуар потрібно, орієнтуючись на стиль та тематику Вашого весілля. Наприклад, якщо весілля планується в ніжному стилі, то ідеальним варіантом буде світло-рожева подушечка з обробкою з ніжного мережива кольору айворі та різного виду вишивки стразами та перлами, брошками у вигляді маленьких янголят тощо. Для урочистостей у стилі Прованс доречний аксесуар у натуральному кольорі з використанням гілочки м'яти та лаванди ніжно-фіолетового відтінку. Морську тематику Вашого свята чудово доповнить подушечка синьо-білого кольору з обробкою атласною стрічкою та маленьким якорем тощо.
 
Пам'ятайте, подушечка для кілець – це не просто маленький та ніжний весільний аксесуар, це початок нової традиції, адже у багатьох сім'ях прийнято передавати подушечку для кілець з покоління в покоління, доповнюючи її новими деталями!
Якщо Ви хочете оригінальну, ексклюзивну подушечку для кілець, унікальну та єдину у своєму роді, - Ви можете купити її або замовити індивідуально в салоні весільної та вечірньої сукні Красна Панна!

 

Весільний салон «Красна Панна» © 2024 | web design by adgrafics